השכרת יאכטה ליום הולדת

השכרת יאכטה ליום הולדת מספקת את הלוקיישן והרקע למסיבה מהסרטים. עם אוכל טוב, מוזיקה, בר משקאות ומצלמת סלפי אפשר לבלות יום הולדת בסטייל, לכמה שעות ואפילו למשך כל היום. השיזוף על הסיפון, מרחבי הים וכלי השייט היוקרתי הם ההזדמנות לשלב מסיבה ויום נופש. ניתן לחגוג יום הולדת על יאכטה במגוון סגנונות וטרנדים, ולהפוך את המסיבה לאירוע בלתי נשכח עבור החוגגים.

השכרת יאכטה ליום הולדת

יום הולדת על יאכטה הוא הזדמנות ליהנות הן מאווירת הנופש שמעניק השייט והן ממסיבת יום הולדת כיד הדמיון. בין הבחירות המקובלות ניתן למנות מסיבת ברביקיו, קריוקי ומשקאות, בילוי ספורטיבי שכולל מתנפחים, צלילה או רכיבה על אופנועי ים. מסיבת קונספט, ערב ספא, ערב וידאו ועוד. יאכטה היא בחירה נפלאה לחגיגת יום הולדת משפחתית או לאירוע מיוחד עם חברים קרובים – אפשר לחגוג יום הולדת רומנטי להפליא בשייט זוגי על יאכטה או ליהנות מיום הולדת ספורטיבי במפרשית או יאכטת מנוע. גם ילדים נהנים מטרנד ימי הולדת ביאכטה, ועבורם ניתן להכין מסלול שייט מיוחד והפעלות על הסיפון.

יאכטה היא כלי שייט שבמקורו נועד לשייט תענוגות, ולכן השכרת יאכטה נקשרת לחוויות לשייט ללב הים. יש שמסתפקים באווירה ובלוקיישן המיוחד שמספקת היאכטה, וחוגגים את יום ההולדת ביאכטה בלי לצאת כלל מהנמל. ברוב המקרים החוגגים לא מוותרים על חוויית השייט, והמסיבה מתחילה כשיוצאים מהנמל ומפליגים אל הים הפתוח, שם ניתן לעגון ולהנות מהנוף, או לצאת למסלולי שייט מגוונים.

הים מזמן מגוון אטרקציות ואפשרויות לבילוי ביום ההולדת – שחייה לא תמיד מתאפשרת בים, אך ניתן לצוף על אבובים, לרכוב על אופנוע ים, לצרף סירת מרוץ לחוויה ועוד. הסיפון מספק את המקום לחוויה אולטימטיבית של שיזוף בטן גב. לחלק מדגמי היאכטות סיפון רחב שמאפשר הפעלות וריקודים למספר גדול יחסית של חוגגים. בבטן כלי השייט חדרים, או קבינטים כפי שהם מכונים, שמספקים מקום למנוחה והתרעננות. ביאכטה אפילו מטבח קטן להכנת נשנושים. כל זה כלול כמובן בעלות השכרת היאכטה, כאשר בהתאם לעלות חבילת יום ההולדת ניתן לצרף כיבוד, משקאות ואבזור סיפון לנוחות הנוסעים כגון מזרני שיזוף ועוד.

עלויות השכרת יאכטה ליום ההולדת כוללות את משך זמן ההפלגה, וכאמור, בהתאם לחבילת ההשכרה, את הכיבוד והציוד לנוחות האורחים. כמו כן, ניתן לצייד את היאכטה הן באוכל, במשקאות, ובציוד למסיבות, ברביקיו, מערכת סאונד, חפצי נוחות ופינוק לאורחים. לארגן אטרקציות על היאכטה כגון הופעות, הקרנת סרטים, טיפולי ספא, מזנון מיוחד, ברביקיו, ארוחה בהגשת צוות, בר משקאות מגוון ועוד. כמו כן חברת היאכטות מספקת שייט, או סקיפר, שמשיט את החוגגים מהנמל ולמשך המסיבה עד החזרה לחוף. מי שאוהבים את חוויית השייט, יכולים לתכנן מסלול הפלגה ליום ההולדת,  למשל שייט חופים לילדים, שייט לאורך חופי הארץ ועוד.